O nás

Firma Aleš Fiala FiTherm vznikla v roce 2009. Firma tímto navázala na dlouholeté zkušenosti v oboru plynových zařízení získaných při provádění oprav, revizí a montáží plynových zařízení. Hlavní činností firmy jsou opravy, revize a montáže vyhrazených plynových zařízení a služby s tím spojené. K provádění těchto činností jsme plně vybaveni potřebným zařízením. Od roku 2013 jsme certifikováni pro svářecí práce (plamen) dle ČSN EN 287-1 (úřední svářeč).
Firma má k výše uvedeným činnostem všechna potřebná oprávnění a osvědčení, která jsou samozřejmě pravidelně obnovována a rozšiřována – náhled do živnostenského oprávnění

V roce 2010 došlo k rozšíření poskytovaných služeb o služby spojené s kominictvím. V oboru kominictví jsme oprávněni provádět revize,kontroly a čištění spalinových cest dle požadavku N.V č.91/2010. Při kontrolách a revizích spalinových cest používáme nejmodernější komínovou kameru, díky které jsme schopni komplexního zhodnocení stavu spalinové cesty. Provádíme výpočty spalinových cest v programu KESA ALADIN®. Dále pak provádíme stavby vnitřních i fasádních komínových systémů a vložkování komínových průduchů pevnými i flexibilními vložkami. Novinkou v oboru vložkování komínových průduchů je kompozitní vložka FuranFlex®, která je certifikována k odvodu spalin do teploty 350°C – více informací najdete na stránce FuranFlex.

 

Technické vybavení

Firma je samozřejmě k provádění nabízených služeb vybavena potřebným profesionálním zařízením jako jsou např.

  • digitální i klasické manometry
  • digitální detektory úniku plynu (ESDERS, JTO, WOEHLER)
  • 4 Pa test (WOEHLER)
  • lisovací a ohýbací zařízení REMS
  • zamrazovací zařízení REMS
  • analyzátor spalin SIGMA (MRU)
  • komínová kamera – videoukázka použití komínové kamery
  • solární plnící zařízení REFLEX

vydaná osvědčení, oprávnění a certifikáty

Objednávkový a kontaktní formulář

Jméno * (napište Vaše jméno)

Email * (zadejte Váš email)

Zpráva * (obsah zprávy)

Ověřovací kód captcha

Výběr z referencí

Spolupracujeme