Technologie FuranFlex® FuranFlex Classic® Ostatní – Videa
FuranFlex RWV® Výroba komínové vložky
FuranFlex Rain®
FuranFlex Airtec®

Technologie FuranFlex®

 

FuranFlex® je kompozitní materiál vyvinutý pro komínové vložky pro přímé i uhýbané komínové průduchy od světlosti 80 mm do 900 mm, libovolného průřezu i délky.

Ohebná vložka se po protažení komínovým průduchem nafoukne a následně vytvrdí párou z parogenerátoru. Vznikne bezespárá pevná trubka, odolávající účinku kondenzátů a teplotám spalin až do 450 °C. Komponent během dvou až čtyř hodin vytvrdne do podoby dokonale tuhé a tvarově stabilní vložky pro odvod spalin od spotřebičů na plynná, kapalná i tuhá paliva (dřevo, dřevěné brikety, peletky, zemní plyn).
Finální produkt získal certifikaci pro přetlakové spalinové cesty, pro suchý i mokrý provoz komínu. Kompozit je chemicky stálý a výrobce na něj poskytuje až 25letou záruku.

Výhody technologie

Praktická aplikace se obejde bez zbytečných bouracích prací, montáž představuje čistou instalaci provedenou během několika hodin. Vložky FuranFlex® lze použít pro všechny typy kotlů a komínů s výškou až 80 metrů a průměrem do 90 cm, a to bez jediného spoje. Technologie nezmenšuje průměr komína a lze ji použít pro převložkování původní hliníkové nebo azbestové vložky bez nutnosti její demontáže. Vnitřní povrch nové vložky je hladký, její tepelný odpor napomáhá úspornému provozu kotlů. Do současné doby bylo instalováno více než sto tisíc vložek FuranFlex® po celé Evropě. FuranFlex® tedy představuje nedestruktivní metodu k vyvložkování komínů jakýchkoliv tvarů, průměrů a délek.

Možnosti využítí technologie FuranFlex®

Leták Kompozitor:

img img_0001 img_0002 img_0003 img_0005 img_0006

Možnosti materiálu KOMPOZITOR FuranFlex®

<- zpět

Objednávkový a kontaktní formulář

Jméno * (napište Vaše jméno)

Email * (zadejte Váš email)

Zpráva * (obsah zprávy)

Ověřovací kód captcha

Výběr z referencí

Spolupracujeme